Apie mus

UAB „Sfinkso Turtai“

Nepriklausoma nekilnojamojo turto agentūra, kuriai atstovauja atsakingi ir motyvuoti bei patirtį šioje srityje turintys nekilnojamojo turto brokeriai. Teikiame tarpininkavimo paslaugas nuomojant, parduodant ir perkant įvairaus pobūdžio nekilnojamąjį turtą (butus, namus, kotedžus, žemės sklypus) geriausiomis sąlygomis.

Mūsų siūlomos paslaugos

Tarpininkaujame parduodant, nuomojant ir vertinant Jūsų nekilnojamąjį turtą. Neatlygintinai reklamuojame Jūsų parduodamą arba nuomojamą nekilnojamąjį turtą. Nemokamai sudarome nekilnojamojo turto reklaminį aprašą, nuotraukas ir video. Kreipkitės, padėsime surasti klientą, norintį pirkti arba išsinuomoti Jūsų nekilnojamąjį turtą Jums priimtiniausiomis sąlygomis.

* * *

Sfinksas – tai didžiausia monolitinė skulptūra pasaulyje. Ji taip pat yra seniausia žinoma monumentali skulptūra, paprastai datuojama III tūkstantmečiu prieš Kristų. Sfinksas yra senovės Egipto laikų gulinčio liūto su žmogaus galva figūra. Dauguma statulų, kurios vadinamos sfinksais, vaizduoja karalių arba faraoną. Tikslus Sfinkso amžius neaiškus, spėjama, kad jis buvo pastatytas faraono Chefreno užsakymu.

Sfinkso pagrindas yra iškirstas iš akmens, buvusio šalia kelio, vedančio į Khafre piramidę, o pastarųjų metų geologiniai ir archeologiniai tyrimai įrodė, kad Sfinksas buvo išskaptuotas iš akmens valdant faraonui, greičiausiai tam, kad atspindėtų pagrindinius to faraono valdymo bruožus, kadangi sfinkso galvos apdangalas yra toks, kokį nešiojo tik karališkųjų šeimų nariai.

Legendos, kuriomis bandoma pagrįsti Sfinkso paskirtį, yra tiek pat paslaptingos, kaip ir tos, kurios kalba apie jo išvaizdą. Tarp sfinkso letenų yra sapnų stela, kurioje pasakojama apie Tutmozį IV, XVIII dinastijos atstovą. Vieną kartą jis užmigo prie beveik smėliu užnešto sfinkso. Sapne sfinksas Tutmoziui pasakė, jog jei jis išlaisvins sfinksą iš smėlio, tai taps Egipto karaliumi.

* * *

Sfinksas neatsitiktinai tapo mūsų bendrovės simboliu dėl savo patikimumo, žinomumo ir ilgaamžiškumo. Tikimės, kad ir mes pateisinsime visus Jūsų lūkesčius!